Call of Duty 2

Vítejte na Stránkách o Call of Duty 2 .

Mody

Deathmatch (DM)

-Zde nemáte žádné přátele a úspěch záleží jen na vás. Řádně se vyzbrojte a vrhněte se do zákopů a osamělých ulic vstříc nepřátelům. Nezapomeňte si hlídat záda, tady bojují všichni proti všem.


Team Deathmatch (TDM)

-Varianta na Deathmatch, jen proti sobě bojují dva teamy. Tady se vyplatí taktizovat a postupovat opatrně po mapě a vzájemně se krýt. Sami proti přesile totiž nemáte moc šancí.


Capture the Flag (CTF)

-Oblíbený mód dobře známý i z jiných her. Hrají proti sobě dva týmy a každý má za úkol ukrást protivníkovu vlajku, která je na druhé straně mapy a přinést ji zpět k vlajce vlastní. Bod ovšem získáte jen pokud vlajka vašeho týmu není zrovna ukradena.


Headquarters (HQ)

-Boj o rádio. Hrají proti sobě dva týmy a úkolem je co nejdříve obsadit určité místo na mapě a zbudovat zde rádio. To je poté třeba bránit před zničením druhým teamem.


Search and Destroy (S&D)

-Velmi známý a nejoblíbenější mód z prvního dílu hry. Opět proti sobě hrají dva teamy. Úkolem prvního je položit bombu na jedno z celkem dvou možných míst na mapě. Druhý tým se jim v tom snaží zabránit.


HeadQuarters

->> Boj o rádio. Hrají proti sobě dva týmy a úkolem je co nejdříve obsadit určité místo na mapě a zbudovat zde rádio. To je poté třeba bránit před zničením druhým teamem.


Rifles Only DTM

>> Velmi oblíbený a hraný mod z Call of Duty. Jedná se klasický TeamDeathmatch s tím rozdílem, že k dispozici máte jen pušku. Zapomeňte na samopaly, granáty a pistolky, nažhavte svůj skill a vrhněte se do nemilosrdných bojů.